JUGADAS

West Virginia Mountaineers
% de G: WVU, 52.9
% de G: WVU, 52.9
% de G: WVU, 55.3
% de G: WVU, 55.3
% de G: WVU, 53.4
% de G: WVU, 53.4
% de G: WVU, 54.7
% de G: WVU, 54.7
% de G: WVU, 55.3
% de G: WVU, 55.3
% de G: WVU, 53.4
% de G: WVU, 53.4
% de G: WVU, 53.4
% de G: WVU, 53.4
% de G: WVU, 55.8
% de G: WVU, 55.8
% de G: WVU, 53.9
% de G: WVU, 53.9
% de G: WVU, 53.3
% de G: WVU, 53.3
% de G: WVU, 55.1
% de G: WVU, 55.1
% de G: WVU, 55.1
% de G: WVU, 55.1
% de G: WVU, 58.2
% de G: WVU, 58.2
% de G: WVU, 58.9
% de G: WVU, 58.9
% de G: WVU, 60.6
% de G: WVU, 60.6
% de G: WVU, 64.1
% de G: WVU, 64.1