JUGADAS

Murray State Racers
% de G: MUR, 76.0
% de G: MUR, 76.0
% de G: MUR, 74.0
% de G: MUR, 74.0
% de G: MUR, 74.0
% de G: MUR, 74.0
% de G: MUR, 71.8
% de G: MUR, 71.8
% de G: MUR, 73.8
% de G: MUR, 73.8
% de G: MUR, 71.3
% de G: MUR, 71.3
% de G: MUR, 69.3
% de G: MUR, 69.3
% de G: MUR, 71.2
% de G: MUR, 71.2
% de G: MUR, 71.2
% de G: MUR, 71.2
% de G: MUR, 73.3
% de G: MUR, 73.3
% de G: MUR, 74.6
% de G: MUR, 74.6
% de G: MUR, 73.5
% de G: MUR, 73.5
% de G: MUR, 70.7
% de G: MUR, 70.7
% de G: MUR, 70.5
% de G: MUR, 70.5
% de G: MUR, 72.3
% de G: MUR, 72.3
% de G: MUR, 72.8
% de G: MUR, 72.8
% de G: MUR, 74.2
% de G: MUR, 74.2
% de G: MUR, 74.7
% de G: MUR, 74.7
% de G: MUR, 76.6
% de G: MUR, 76.6
% de G: MUR, 76.4
% de G: MUR, 76.4
% de G: MUR, 72.0
% de G: MUR, 72.0
% de G: MUR, 74.0
% de G: MUR, 74.0